Firma powstała w 2000 roku w Szczecinie.

kobieta-na-budowie-2Przedsiębiorstwo Budowlane „Poldeco” to firma inżynieryjno-budowlana. Atutem spółki jest szeroki zakres usług świadczonych na zasadach generalnego wykonawstwa, zarówno dla budownictwa ogólnego. Spółka realizuje przede wszystkim budowy oraz remonty obiektów użyteczności publicznej w roli generalnego wykonawcy inwestycji, jak i w ramach tworzonych konsorcjów z innymi podmiotami.

Wieloletnie doświadczenie i mocna pozycja firmy na rynku budowlanym doprowadziła do poszerzenia zakresu prowadzonej działalności o rynek nieruchomości. Pod koniec 2014 r. firma PB Poldeco rozpoczęła budowę osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w ramach swojej pierwszej inwestycji jako developer.

Ponad 15-sto letnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Budowlanego Poldeco, zdobyte przez firmę na rynku krajowym, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez spółkę usług. Solidność, wiarygodność, profesjonalizm to najważniejsze cechy Spółki i jej pracowników, dzięki którym Przedsiębiorstwo Budowlane Poldeco od lat określane jest mianem rzetelnego Wykonawcy, co potwierdzają otrzymane przez nas referencje.

Facebook